Zostań Aniołem Stróżem!

Strach, ból, samotność i niepewność – to emocje, które towarzyszą choremu dziecku i jego rodzinie podczas leczenia w szpitalu onkologicznym w Lublinie. Członkowie fundacji "Gdy Liczy się Czas" postanowili zainicjować akcję pisania kartek dla dzieci "WYLOSUJ ANIOŁA", która ma na celu wsparcie małych pacjentów. Gdy wolontariusz PSP dowiedzieli się o możliwości wywołania uśmiechu na twarzach małych pacjentów natychmiast postanowili przyłączyć się do "odczarowania" smutku i trudu leczenia onkologicznego oraz "zaczarowania" czasu spędzanego przez dzieci w szpitalu.

Wolontariusze wykonali wiele kartek z życzeniami świątecznymi, ze słowami otuchy oraz z chęcią nawiązania korespondencji listownej. Myślę, że nasze kartki spodobają się dzieciom i ich rodzinom i dodadzą sił w walce z chorobą.

Serdeczne podziękowania dla WOLONTARIUSZY PSP – dziękujemy, że macie tak dobre i wrażliwe serduszka!!

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu

Zostań Aniołem Stróżem!