Zawody sportowe w Klenicy

Zawody sportowe w Klenicy

W piątek 29 września 2017 roku Szkoła Podstawowa w Klenicy, przy współudziale wielu lokalnych sponsorów, organizowała turniej piłki nożnej. Turniej odbył się w bardzo dobrej, miłej atmosferze, co niewątpliwie było zasługą p. Marioli Sowińskiej i jej męża, ale także działaczy sportowych "Odry" Klenica.

Naszą szkołę reprezentowali: Marcin Koseski, Paulina Rak, Kornelia Grązka, Adam Karolak, Igor Maćkowiak, Nikodem Czuba, Bartek Obiegała, Aleksandra Cepowska, Michał Piszczyk i Szymon Cepowska.

Nasi reprezentanci spisali się bardzo dobrze zajmując 2 miejsce, przegrywając z zespołem z Ciosańca dopiero w karnych. Wcześniej w eliminacjach zremisowali 0:0 z gospodarzami i wygrali z zespołem Nowego Kramska 5:1. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Zawody sportowe w KlenicyZawody sportowe w KlenicyZawody sportowe w KlenicyZawody sportowe w KlenicyZawody sportowe w KlenicyZawody sportowe w KlenicyZawody sportowe w KlenicyZawody sportowe w KlenicyZawody sportowe w KlenicyZawody sportowe w KlenicyZawody sportowe w KlenicyZawody sportowe w KlenicyZawody sportowe w KlenicyZawody sportowe w KlenicyZawody sportowe w KlenicyZawody sportowe w KlenicyZawody sportowe w KlenicyZawody sportowe w KlenicyZawody sportowe w KlenicyZawody sportowe w KlenicyZawody sportowe w KlenicyZawody sportowe w KlenicyZawody sportowe w KlenicyZawody sportowe w KlenicyZawody sportowe w KlenicyZawody sportowe w KlenicyZawody sportowe w KlenicyZawody sportowe w Klenicy