Nasze małe piłkarki nożne wywalczyły srebrny medal

4 czerwca 2018 r. w Żarach odbył się Finał Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii Igrzysk Dzieci w mini piłce nożnej dziewcząt.

W zawodach uczestniczyły drużyny z: Gorzowa Wielkopolskiego, Krzeszyc, Świebodzina, Żar, Sławy, Strzelec Krajeńskich i Trzebiechowa.

Wesołowska Oliwia.

Zawody rozgrywane były w dwóch grupach. My trafiliśmy na Żary i Świebodzin.

Następnie wygrani z grup grali o złoty medal, zaś drugie miejsca o brązowy.

Dziewczęta grały wspaniale i wygrały swoją grupę pokonując:
Świebodzin 1x0 i remisując z Żarami 1x1.

W finale spotkały się z mistrzyniami ubiegłorocznymi ze Sławy.

Walczyły do ostatniego gwizdka sędziego i po zaciętej grze przegrały 0x2.

W wyniku tego zajęły wspaniałe II miejsce i srebrny medal, godnie reprezentując naszą szkołę.

W zeszłym roku miały brąz Mamy nadzieje, że za rok będzie ZŁOTO!!!

Ogromne gratulacje dziewczęta!!!!!!!

Nasze małe piłkarki nożne wywalczyły srebrny medalNasze małe piłkarki nożne wywalczyły srebrny medalNasze małe piłkarki nożne wywalczyły srebrny medalNasze małe piłkarki nożne wywalczyły srebrny medalNasze małe piłkarki nożne wywalczyły srebrny medalNasze małe piłkarki nożne wywalczyły srebrny medalNasze małe piłkarki nożne wywalczyły srebrny medalNasze małe piłkarki nożne wywalczyły srebrny medalNasze małe piłkarki nożne wywalczyły srebrny medal