Nasi znowu górą

14 marca w Nowogrodzie Bobrzańskim odbyły się powiatowe zawody w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych.

W kategorii dziewcząt rywalizowały szkoły z: Nowogrodu Bobrzańskiego, Sulechowa Czerwieńska i Trzebiechowa.

W kategorii chłopców: Nowogród Bobrzański, Sulechów i Trzebiechów.

Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę to: Natalia Miguń, Dominika Słota, Oliwia Włosek, Dagmara Sołtys, Dominika Mikołajczak, Paulina Rak, Kornelia Grązka, Pola Stec, Aleksandra Cepowska, Aleksandra Biegała, Magdalena Pilarska, Oliwia Wesołowska.

Mecze dziewcząt trwały 2 x 8 minut.

Chłopcy reprezentujący naszą szkołę to: Nikodem Czuba, Igor Maćkowiak, Karol Horodniczy, Bartosz Gąsiorowski, Karol Kisiel, Krystian Kołodziej, Marcin Koseski, Szymon Cepowski, Bartosz Obiegała, Kacper Pełka, Jakub Słoboda.

Mecze chłopców trwały 2 x 10 minut.

W klasyfikacji ogólnej dziewczęta z Trzebiechowa zajęły I miejsce i zakwalifikowały się do zawodów rejonowych.

Chłopcom niestety troszkę zabrakło i zajęli II miejsce.

Nasi znowu górąNasi znowu górąNasi znowu górąNasi znowu górąNasi znowu górąNasi znowu górąNasi znowu górąNasi znowu górąNasi znowu górąNasi znowu górąNasi znowu górą