AWANS PIŁKAREK RĘCZNYCH ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ DO PÓŁFINAŁU WOJEWÓDZKIEGO!!!

Wielkim sukcesem zakończył się wyjazd dziewcząt ze szkoły podstawowej do Gubina. Jako zwyciężczynie zawodów powiatowych w piłce ręcznej spotkały się 03 kwietnia 2017 roku z zawodniczkami z Zielonej Góry i Gubina. Z tymi pierwszymi wygrały 7:5, a z drugimi przegrały 3:5. Mimo jednej porażki nasze dziewczyny awansowały, z drugiego miejsca, do zawodów półfinałowych, które odbędą się w Żaganiu 26 kwietnia. Trzymamy mocno kciuki za awans do pierwszej czwórki naszego województwa.

Skład naszej reprezentacji:
Pola Stec, Iga Bargiel, Magdalena Pilarska, Oliwia Wesołowska, Ola Biegała, Ola Cepowska, Paulina Rak, Oliwia Włosek, Kornelia Grązka, Dominika Mikołajczak, Dagmara Sołtys, Dominika Słota, Natalia Miguń.

AWANS PIŁKAREK RĘCZNYCH ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ DO PÓŁFINAŁU WOJEWÓDZKIEGO!!!AWANS PIŁKAREK RĘCZNYCH ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ DO PÓŁFINAŁU WOJEWÓDZKIEGO!!!AWANS PIŁKAREK RĘCZNYCH ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ DO PÓŁFINAŁU WOJEWÓDZKIEGO!!!AWANS PIŁKAREK RĘCZNYCH ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ DO PÓŁFINAŁU WOJEWÓDZKIEGO!!!AWANS PIŁKAREK RĘCZNYCH ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ DO PÓŁFINAŁU WOJEWÓDZKIEGO!!!AWANS PIŁKAREK RĘCZNYCH ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ DO PÓŁFINAŁU WOJEWÓDZKIEGO!!!AWANS PIŁKAREK RĘCZNYCH ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ DO PÓŁFINAŁU WOJEWÓDZKIEGO!!!