Nasze dziewczęta na Zawodach Rejonowych

16 marca w sali Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Gubinie odbyły się Rejonowe Zawody w piłce ręcznej szkół podstawowych dziewcząt.

W zawodach uczestniczyły następujące zespoły: SP 1 z Zielonej Góry, SP2 z Gubina i SP z Trzebiechowa.

Naszą szkołę reprezentowały: Aleksandra Raźna, Wiktoria Daszkiewicz, Zuzanna Nowak, Zuzanna Galor, Dagmara Sołtys, Dominika Słota, Dominika Mikołajczak, Oliwia Włosek, Paulina Rak i Kornelia Grązka.

Mecze były rozgrywane systemem każdy z każdym i trwały 2x10 minut.

Wyniki meczów przedstawiają się następująco:
Trzebiechów - Gubin                   4 : 6
Gubin - Zielona Góra                 13 : 2
Trzebiechów – Zielona Góra    4 : 6

Dziewczęta walczyły wspaniale i godnie zaprezentowały naszą szkołę.

W końcowej klasyfikacji zajęły III miejsce.

Wszystkim zawodniczkom gratulujemy i czekamy na więcej w przyszłym roku szkolnym!!!!!