Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w indywidualnych biegach przełajowych

Po raz kolejny 9 października 2013 roku na terenie trzebiechowskiego parku odbyły się zawody w biegach przełajowych.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonała wicedyrektor Zespołu Edukacyjnego w Trzebiechowie pani Jadwiga Skubek, życząc wszystkim startującym jak najlepszych wyników.

W kategorii dziewcząt szkół podstawowych biegło około 100 zawodniczek z następujących szkół: Nowe Kramsko, Niwiska, Kargowa, Drzonków, Drągowina, Babimost, SP3 Sulechów, SP1 Sulechów, Klenica, Zawada w tym 11 z Trzebiechowa: Aleksandra Nawrocka, Wiktoria Spyra, Aleksandra Cipora, Wiktoria Kiełbasiewicz, Aleksandra Raźna, Kinga Mazurczak, Danuta Bajowska, Maja Chlebuś, Andżelika Leśniewska, Anna Bieniek, Weronika Michalak.

W kategorii chłopców szkół podstawowych biegło 110 uczestników reprezentujących następujące szkoły: Przylep, Nowogród Bobrzański, SP1 Sulechów, Drągowina, Ochla, Bojadła, Niwiska, SP3 Sulechów, Drzonków, Babimost. Naszą szkołę reprezentowało 12 uczniów: Beniamin Syzduł, Damian Mrowiec, Mateudsz Stec, Alan Nowak, Krzysztof Pilarski, Dawid Kwiecień, Wiktor Heinowski, Mateusz Sokół, Szymon Kowalewicz, Filip Bojar, Sebastian Tomiak, Adam Bandosz.

W kategorii dziewcząt szkół gimnazjalnych startowały 72 zawodniczki z następujących szkół: Pomorsko, PG3 Sulechów, PG2 Sulechów, Trzebiechów, Nowogród Bobrzański, Babimost, Kargowa. Trzebiechowskie gimnazjum reprezentowały następujące dziewczęta: Martyna Bańkowska, Klaudia Rejmak, Karolina Sikora, Weronika Bandosz, Paulina Bajon, Paulina Raźna, Karolina Koseska, Aleksandra Drewlo, Sylwia Koseska, Mrowiec Natalia, Paulina Niewiadomska.

W kategorii chłopców szkół gimnazjalnych biegło 87 uczniów z: Bojadeł, Kargowej, PG2 Sulechów, Zaboru, Drzonkowa, Babimostu, Nowogrodu Bobrzańskiego i Trzebiechowa, który reprezentowali następujący zawodnicy: Marcin Raźny, Radosław Pełka, Konrad Maćkowiak,Adrian Dolczewski, Daniel Hutor, Mikołaj Naskręt, Dariusz Hyży, Rafał Śnieguła, Sylwester Sobiech, Jacek Śliwa, Patryk Śliwa, Dominik Pośledni, Aleksander Gwiazdowski, Gracjan Zając, i Kacper Hryszkiewicz.

Trasę biegu kolejny raz obstawili niezawodni strażacy z trzebiechowskiej Ochotniczej Straży Pożarnej, którym bardzo dziękujemy za pomoc.

Od strony medycznej nad bezpieczeństwem uczestników zawodów czuwała pani Dorota Dąbek, której również dziękujemy.