"Anielskie kłopoty"

Anielskie kłopoty

W sali widowiskowej Trzebiechowskiego Ośrodka Kultury, dnia 22 stycznia 2012 roku, odbył się spektakl jasełkowy pt. "Anielskie kłopoty", który był uwieńczeniem warsztatowej pracy Grupy teatralnej "POSZKOLE". Młodzi adepci gry aktorskiej, pokazali prawdziwy kunszt ukazując walkę dobra i zła.

Mimo piekielnej kontrofensywy dobro wygrało, pokój zagościł w każdym progu i ludzie znowu myśleli o Bogu!

A cały ten ambaras za sprawą następujących osób:

• Bajon Paulina – Śmierć
  • Cipora Aleksandra – Córka Angelika
  • Dąbek Dominika – Diabeł Boruta
  • Gralińska Natalia – Lucyfer
  • Gwiazdowski Aleksander – Anioł Michał
  • Jakubowski Kacper – Mikołaj
  • Maśląg Oskar – Anioł Uriel
  • Obiegała Daria – Narrator
  • Sikora Karolina – Anioł Rafał
  • Siwek Aleksandra – Diabełek
  • Śnieguła Rafał – Anioł Gabryel
  • Szubert Sylwia – Syn Czesio
  • Waszkowiak Aleksandra – Mama
  • Werwiński Kamil – Anioł Dyżurny, Tata
  • Anna Kowalczyk i Tadeusz Wojter - zamysł sceniczny i reżyseria.

Mieszkańcy Trzebiechowa bardzo ciepło przyjęli i wysoko ocenili zaangażowanie aktorów.

Równie dużym powodzeniem spektakl cieszył się u kolegów i koleżanek Zespołu Edukacyjnego, którzy mieli okazję podziwiać Grupę "POSZKOLE" na scenie w pełnej gotowości, 24 stycznia 2012 roku.

Jak przystało na prawdziwy "teatr", były także występy "wyjazdowe" i tak 27 stycznia o godz. 17:00 zagraliśmy dla mieszkańców Podlegórza, natomiast w Głuchowie gościliśmy 29 stycznia o godz. 16:00. Jedna i druga społeczność przyjęły nas z wielkim zadowoleniem i nagrodziła gromkimi brawami, a Sołtys Głuchowa mile zaskoczył nas słodką niespodzianką.