Moja Mała Ojczyzna

W miesiącu kwietniu 2016 r. Motylki poznały Trzebiechów, jego herb, ulice, miejsca gdzie znajdują się sklepy i budynki użyteczności publicznej. Podczas spacerów wskazywały budynki nowoczesne oraz starsze, które wybudowane zostały przeszło 100 lat temu. Odnajdywały budowle zabytkowe, które przedstawiły za pomocą rysunków. Pojęcie zabytku zainspirowało wychowanków do poszukiwania ich w innych przedmiotach i tak dzięki Szymonowi, Kamilowi oraz Pani Justynie powstało w naszej sali małe muzeum. Dzieci już wiedzą, że w muzeum można oglądać nie tylko dinozaury, ale także inne ciekawe rzeczy. Pojęcie Małej Ojczyzny przybliżył dzieciom również dyrektor TOK–u, który odwiedził dzieci i opowiedział im legendy naszego regionu.

Moja Mała OjczyznaMoja Mała OjczyznaMoja Mała OjczyznaMoja Mała OjczyznaMoja Mała OjczyznaMoja Mała OjczyznaMoja Mała OjczyznaMoja Mała OjczyznaMoja Mała OjczyznaMoja Mała Ojczyzna