Portrety nauczycieli

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej wraz z uczniami klas IV - VI z okazji Dnia Edukacji Narodowej oprócz życzeń przygotował także dla nauczycieli Zespołu Edukacyjnego galerię składającą się z portretów przedstawiających każdego z nich. Poszczególne klasy wylosowały czterech różnych nauczycieli, których następnie musieli przedstawić na portrecie. Akcja ta wśród uczniów wzbudziła duże zainteresowania, o czym świadczą wykonane prace. Jej efekty można oglądać w gablocie Samorządu Uczniowskiego przy sali 106 ZE. Niektóre z nich przedstawiamy poniżej, jednak zachęcamy do osobistego oglądnięcia tych prac.

Portrety nauczycieliPortrety nauczycieliPortrety nauczycieliPortrety nauczycieliPortrety nauczycieliPortrety nauczycieliPortrety nauczycieliPortrety nauczycieli