Uroczyste pożegnanie III klasy gimnazjum

W Zespole Edukacyjnym w Trzebiechowie pożegnaliśmy przedostatni rocznik gimnazjalistów. Przed uroczystością odbyła się msza święta w trzebiechowskim kościele. Na specjalnej akademii pojawili się zaproszeni goście, dyrekcja, rada pedagogiczna, pracownicy Zespołu Edukacyjnego, rodzice oraz uczniowie klas II Gimnazjum.

Uroczystość rozpoczęła się od wykonania Poloneza przez uczniów klasy III. Następnie wystąpiły Pani Dyrektor Alina Radoch oraz Pani Wójt Izabella Staszak, które podziękowały najlepszym uczniom za trud włożony w naukę oraz godne reprezentowanie szkoły. Wyróżnionym uczniom wręczono nagrody, a ich rodzicom podziękowania i listy gratulacyjne.

Wyróżnieni zostali:
- Bajowska Danuta - średnia 4,77 - zachowanie wzorowe,
- Cipora Aleksandra - średnia 5,44 - zachowanie wzorowe,
- Kaźmierczak Natalia - średnia 5,04 - zachowanie wzorowe,
- Kiełbasiewicz Wiktoria - średnia 4,77- zachowanie wzorowe,
- Kowalewicz Szymon - średnia 5,00 - zachowanie wzorowe,
- Mazurczak Kinga - średnia 4,83 - zachowanie wzorowe,
- Tomaszewski Oskar - średnia 5,82 - zachowanie wzorowe,
- Wójcik Julita - średnia 5,66 - zachowanie wzorowe.

Po przemówieniach nadszedł czas na część artystyczną w postaci słowno-muzycznego wystąpienia. Pełen emocji utwór „Do widzenia Przyjaciele” wywołał wśród zgromadzonych wiele emocji i został nagrodzony gromkimi brawami. Zostały także wręczone kwiaty dla dyrekcji szkoły, wychowawcy, zaproszonych gości, rady pedagogicznej oraz pracowników szkoły. Ważnym elementem uroczystości było przekazanie sztandaru szkoły dla nowo wybranego pocztu.

Wśród świeżo upieczonych absolwentów naszej szkoły, nie trudno było zauważyć smutek i żal z powodu rozstania z ukochanymi kolegami oraz nauczycielami.

Wszystkim absolwentom gratulujemy i życzymy samych sukcesów w dalszym życiu.