Energetyczna lekcja ekologii w Centrum Energetyki Odnawialnej

Dnia 17 października uczniowie klas II i III naszej szkoły udali się na wycieczkę edukacyjną do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sulechowie aby dowiedzieć się czegoś na temat energii odnawialnej.

Wprowadzeniem do tematu było konwersatorium pt.: "Wejdę energetycznie w inteligentną przyszłość". Po wykładzie uczniowie podzieleni na grupy udali się na zajęcia praktyczne, gdzie zapoznali się z technologią Odnawialnych Źródeł Energii.

Na koniec pożegnaliśmy się i podziękowaliśmy wszystkim pracownikom za miłe przyjęcie.