Akcja STOP DOPALACZOM dotarła do naszego gimnazjum...

Stop dopalaczom

Dnia 6 października 2016 r. zawitali do nas przedstawiciele Gazety Lubuskiej – organizatorzy akcji STOP DOPALACZOM. Młodzież z zaciekawieniem wysłuchała miniwykładu terapeuty z Lubuskiego Ośrodka Profilaktyki i Terapii pana Jarosława Stefanowicza. Do rąk gimnazjalistów trafi komiks "Mocarz", który pokazuje co dzieje się z człowiekiem, który wziął dopalacze oraz informuje do czego prowadzi ich zażywanie i dlaczego należy unikać tych niebezpiecznych substancji. Gimnazjaliści szybko zabrali się do lektury, która wzbudziła duże zainteresowanie.

Jedno jest pewne – dopalacze to tykająca bomba zegarowa – już od pierwszego ich zażycia narażamy się na ryzyko utraty zdrowia, a nawet życia!

Dokładną relację z wizyty organizatorów akcji STOP DOPALACZOM w naszej szkole przeczytasz tutaj:
www.gazetalubuska.pl

A jeśli chcesz uzyskać wiarygodne informacje na temat dopalaczy i szkodliwości ich zażywania, wejdź tutaj: dopalaczeinfo.pl