Wciąż piszemy świąteczne i noworoczne pozdrowienia do chorych dzieci!!!

Podopieczni Świetlicy Środowiskowej w Trzebiechowie, za sprawą gimnazjalnych wolontariuszek, dołączyli do przyjaciół Marzycielskiej Poczty i włączyli się w tegoroczną szczytną akcję "Świąteczna Kartka", by nieść uśmiech i wsparcie potrzebującym. Daria, Kinga i Natalia w grudniowe popołudnie zapoznały dzieci z ideą Marzycielskiej Poczty, przedstawiły profile chorych dzieci, po czym wspólnie ze "świetliczakami" zabrały się do tworzenia kartek oraz opracowywania świątecznych i noworocznych pozdrowień. W ten sposób nasi podopieczni osłodzili maluchom ciężkie i często niezrozumiałe dla nich chwile, by choć na moment mogły zapomnieć o codziennych troskach, bólu i zmartwieniach.

Młodzi ludzie mogli również w ten sposób rozwinąć swoją zdolność empatii oraz wartości społecznych, a także wykazać się talentem plastycznym i literackim. Niewątpliwie też mile i bardzo pożytecznie spędzili swój wolny czas, a co najważniejsze otoczyli "świąteczną opieką" dzieci, tak bardzo potrzebujące ciepłych słów otuchy w walce z ciężkimi chorobami.

Wolontariuszkom i podopiecznym świetlicy bardzo dziękujemy!!!

Wciąż piszemy świąteczne i noworoczne pozdrowienia do chorych dzieci!!!Wciąż piszemy świąteczne i noworoczne pozdrowienia do chorych dzieci!!!Wciąż piszemy świąteczne i noworoczne pozdrowienia do chorych dzieci!!!Wciąż piszemy świąteczne i noworoczne pozdrowienia do chorych dzieci!!!Wciąż piszemy świąteczne i noworoczne pozdrowienia do chorych dzieci!!!Wciąż piszemy świąteczne i noworoczne pozdrowienia do chorych dzieci!!!Wciąż piszemy świąteczne i noworoczne pozdrowienia do chorych dzieci!!!Wciąż piszemy świąteczne i noworoczne pozdrowienia do chorych dzieci!!!Wciąż piszemy świąteczne i noworoczne pozdrowienia do chorych dzieci!!!Wciąż piszemy świąteczne i noworoczne pozdrowienia do chorych dzieci!!!Wciąż piszemy świąteczne i noworoczne pozdrowienia do chorych dzieci!!!Wciąż piszemy świąteczne i noworoczne pozdrowienia do chorych dzieci!!!Wciąż piszemy świąteczne i noworoczne pozdrowienia do chorych dzieci!!!