IX Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy bł. Jana Pawła II

Trójka uczniów naszego Gimnazjum, Kaja Szlak, Dawid Sienkiewicz i Dominik Szubert, podjęła się naprawdę trudnego zadania jakim jest recytacja twórczości bł. Jana Pawła II.

Nasza trójka, odważnie stanęła w szranki recytatorów podczas XI Konkursu recytatorskiego Poezji i Prozy bł. Jana Pawła II, który odbył się 20 października br. w Zielonej Górze.

Spotkanie rozpoczął uroczysty przemarsz pod pomnik błogosławionego Papieża, złożenie kwiatów i ofiarowanie modlitwy. Następnie w miłej atmosferze rozpoczął się konkurs, który był raczej oddaniem hołdu i czci Wielkiemu polakowi. Kunszt interpretacji był naprawdę na wysokim poziomie, dlatego cieszy bardzo, że nasi uczniowie mogli być jego częścią, a Dawid znalazł się wśród wyróżnionych.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za godne reprezentowanie i promowanie naszej szkoły!!!

IX Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy bł. Jana Pawła IIIX Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy bł. Jana Pawła IIIX Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy bł. Jana Pawła IIIX Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy bł. Jana Pawła IIIX Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy bł. Jana Pawła IIIX Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy bł. Jana Pawła IIIX Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy bł. Jana Pawła IIIX Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy bł. Jana Pawła IIIX Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy bł. Jana Pawła IIIX Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy bł. Jana Pawła IIIX Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy bł. Jana Pawła IIIX Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy bł. Jana Pawła II