Andrzejkowa zabawa gimnazjalistów

Spotkanie z górnikiem

9 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Poprowadziły ją Kaja Szlak i Klaudia Ostapczuk.

Muzykę przygotował dla nas absolwent gimnazjum Rafał Garbacz. Nie zabrakło także tradycyjnych wróżb (serca z imionami, kubeczki oraz buty), które przygotowali: Olek Gwiazdowski, Zuzia Trawa i Kaja Szlak, natomiast przygotowaniem sprzętu zajęli się: Radek Pełka i Sylwek Chorążyk.

Dyskoteka trwała trzy godziny, wszyscy wspaniale się bawili i wspólnie miło spędzili czas.

Dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie dyskoteki, a także naszym nauczycielom sprawującym nad nami opiekę :)))

Zdjęcia: Sara Kisiel

Spotkanie z górnikiemSpotkanie z górnikiemSpotkanie z górnikiemSpotkanie z górnikiemSpotkanie z górnikiemSpotkanie z górnikiemSpotkanie z górnikiemSpotkanie z górnikiemSpotkanie z górnikiem