Dzień Kobiet

W środę 7 marca w sali TOK o godz. 14.15 odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet.

W spotkaniu uczestniczyli pracownicy Zespołu Edukacyjnego oraz Urzędu Gminy. Specjalnie przygotowany na tę okazję program prowadzili A. Stawiarz i D. Holewa. Podziwialiśmy słynne miłosne pary, w których posatcie wcielili się Zuzanna Trawa i Piotr Konstańczak, Paulina Olejniczak i Dawid Sienkiewicz, Klaudia Bojko i Radosław Pełka, Patrycja Pitura i Rafał Śnieguła oraz Klaudia Rejmak i Oskar Maśląg.

Wzruszeń estetycznych dostarczyła nam poezja w wykonaniu Dominika Szuberta i Klaudii Bojko.

W dobry humor wprowadziło nas Koło Filozofów, do którego należeli D. Sienkiewicz, D. Holewa, P. Konstańczak oraz O. Maśląg, jak i Szkolne Koło Kabaratowe w składzie: D. Holewa, O. Drewlo, K. Rejmak, J. Szymańska, B. Mital, W. Bandosz.

Przedstawienie uświetnił Dawid Hutor ze swoimi piosenkami i zespół taneczny "Pałacowe Duszki" pod kierunkiem p. Małgorzaty Horodniczy. Przygotowaniem uczniów zajęli się p. Iwona Holewa i p. Izabela Lewicka, scenografią p. Anna Kowalewicz, a oprawą muzyczną p. Przemysław Puchalski.

Po programie artystycznym nasze panie otrzymały róże. Był to miły i wyjątkowy dzień.

10 marca nasza młodzież zaprezentowała ten sam program przed lokalną społecznością.