Niemiecka SCRABBLOMANIA

W II półroczu zrealizowane zostały kolejne działania w ramach kontynuowania innowacji metodycznej "Scrabble na lekcjach języka niemieckiego", której głównym celem jest utrwalanie poznanych środków językowych w niestandardowy sposób.

Oprócz Walentynkowych Turniejów Scrabble uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum uczestniczyli w zajęciach, w których poprzez zabawę powtarzali poznane słownictwo układając na planszy gry wyrazy z poszczególnych kręgów tematycznych w formie krzyżówek lub formując dowolne słowa w konkretne kształty, np. domu, słońca, szkoły, pisanki, zegara itp.