Było wśród nas Mikołajów wielu!

6 grudnia 2012 roku Samorząd Uczniowski tradycyjnie wprowadził gimnazjum w przedświąteczną atmosferę. Pod hasłem "Mikołaje są wśród nas" ogłoszono mikołajkowy dzień, polegający na przebraniu się za świętego Mikołaja lub w cześć jego garderoby. Uczniowie zawitali do szkoły w charakterystycznych czerwono-białych czapkach, dzięki czemu byli zwolnieni z zadania domowego oraz odpowiedzi ustnej na lekcjach. Najbardziej Mikołajową Klasą okazała się klasa II a! Gratulujemy!

Dodatkowo Samorządowy Mikołaj obdarował uczniów i nauczycieli czekoladowymi niespodziankami.

Dzień przebiegał w bardzo miłej, zimowej atmosferze, co zaakcentowały silne opady śniegu:)

Zdjęcia: Sara Kisiel

Było wśród nas Mikołajów wielu!Było wśród nas Mikołajów wielu!Było wśród nas Mikołajów wielu!Było wśród nas Mikołajów wielu!Było wśród nas Mikołajów wielu!Było wśród nas Mikołajów wielu!Było wśród nas Mikołajów wielu!Było wśród nas Mikołajów wielu!Było wśród nas Mikołajów wielu!