Dzień Nauczyciela w naszej szkole

13 października 2016 roku w Zespole Edukacyjnym w Trzebiechowie odbył się program artystyczny z okazji Święta Edukacji Narodowej. Uczniowie Szkoły Podstawowej powitali zgromadzonych i recytowali wiersze wyrażając swoją wdzięczność "tym, którzy niosą oświaty kaganiec". Uczniowie Gimnazjum (Natalia Kaźmierczak, Julita Wójcik, Kinga Mazurczak, Ola Cipora, Sylwia Szubert i Oskar Tomaszewski) zaprezentowali program w formie kabaretowej. Odzwierciedlał on rzeczywistosć polskiej edukacji. Rozbawił grono pedagogiczne i wprawił wszystkich w miły nastrój.

Dawid Werwiński, uczeń klasy I a, podziękował pedagogom za wysiłek, poświęcenie i ogrom codziennej pracy, którą wkładają w rozwój polskiej edukacji.

Spektakl został przygotowany przez p. M. Żelazko, p. I. Holewę i p. A. Czepiżak. Program uświetnił zespół wokalny uczniów ze Szkoły Podstawowej pod kierownictwem p. P. Puchalskiego.

Nieustającej satysfakcji z pracy i niegasnącej pasji oraz wielu powodów do dumy i uśmiechu życzyli nauczycielom przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.

Zdjęcia: p. D. Bogdańska