Konkurs Fotograficzny "Jesień zatrzymana obiektywie" rozstrzygnięty!

Konkurs Fotograficzny - Jesień zatrzymana obiektywie - rozstrzygnięty!

Publikujemy wyróżnione zdjęcia naszych szkolnych fotografów wśród, których znaleźli się:

Karolina Fornalczyk
Sara Kisiel
Olga Łukomska
Wiktoria Spyra
Estera Truszkowska

Gratulacje!!!

Konkurs Fotograficzny - Jesień zatrzymana obiektywie - rozstrzygnięty!Konkurs Fotograficzny - Jesień zatrzymana obiektywie - rozstrzygnięty!Konkurs Fotograficzny - Jesień zatrzymana obiektywie - rozstrzygnięty!Konkurs Fotograficzny - Jesień zatrzymana obiektywie - rozstrzygnięty!Konkurs Fotograficzny - Jesień zatrzymana obiektywie - rozstrzygnięty!Konkurs Fotograficzny - Jesień zatrzymana obiektywie - rozstrzygnięty!Konkurs Fotograficzny - Jesień zatrzymana obiektywie - rozstrzygnięty!Konkurs Fotograficzny - Jesień zatrzymana obiektywie - rozstrzygnięty!Konkurs Fotograficzny - Jesień zatrzymana obiektywie - rozstrzygnięty!Konkurs Fotograficzny - Jesień zatrzymana obiektywie - rozstrzygnięty!