Wielki ukłon i ogromne dziękuję!

Dziękujemy wszystkim kochanym dzieciom i ich kochającym rodzicom za odpowiedź na nasz apel i włączenie się w akcję "Podaruj pluszowego misia". Otrzymaliśmy 25 misiów, które w ogromnym pudełku zostały przesłane do Fundacji Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową.

Tutaj: http://dzienmisia.naratunek.org/#galeria_darczyncow można odszukać darczyńcę, wpisując w wyszukiwanie nazwę: Zespół Edukacyjny
w Trzebiechowie.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy dać choć odrobinę radości i okazać przyjaźń naszym kolegom- małym pacjentom.

A oto nasi darczyńcy:

Wielki ukłon i ogromne dziękuję!Wielki ukłon i ogromne dziękuję!Wielki ukłon i ogromne dziękuję!Wielki ukłon i ogromne dziękuję!Wielki ukłon i ogromne dziękuję!Wielki ukłon i ogromne dziękuję!Wielki ukłon i ogromne dziękuję!Wielki ukłon i ogromne dziękuję!Wielki ukłon i ogromne dziękuję!Wielki ukłon i ogromne dziękuję!Wielki ukłon i ogromne dziękuję!Wielki ukłon i ogromne dziękuję!Wielki ukłon i ogromne dziękuję!Wielki ukłon i ogromne dziękuję!Wielki ukłon i ogromne dziękuję!Wielki ukłon i ogromne dziękuję!Wielki ukłon i ogromne dziękuję!Wielki ukłon i ogromne dziękuję!Wielki ukłon i ogromne dziękuję!Wielki ukłon i ogromne dziękuję!Wielki ukłon i ogromne dziękuję!Wielki ukłon i ogromne dziękuję!