Pasowanie na czytelnika

Dnia 27 marca 2014 roku, biblioteka Zespołu Edukacyjnego w Trzebiechowie, przyjęła do grona czytelników uczniów klasy I.

Uroczystość poprzedziła wizyta podczas, której dzieci zapoznały się z biblioteką i sposobem jej funkcjonowania oraz ofertą dla najmłodszych.

Każdy uczeń otrzymał kartę czytelnika i podpisał ją własnoręcznie "pieczęcią kciuka".

Zanim pierwszoklasiści złożyli swoje przyrzeczenie, wysłuchali programu artystycznego przygotowanego przez grupę "POSZKOLE", mogli także popisać się znajomością bajek, baśni i bajeczek, a także alfabetu. Alfabet dzieci znają śpiewająco, co zresztą pięknie zaprezentowały w piosence.

Pasowanie na czytelnika

Po mianowaniu, którego udzieliła p. Dyrektor Jadwiga Skubek, uczniowie klasy I stali się pełnoprawnymi czytelnikami.

Wychowawczyni p. Alicji Kanclerz, która towarzyszy swoim podopiecznym w czytelniczej przygodzie, otrzymała dyplom potwierdzający zdany egzamin i przyjęcie jej klasy do braci czytelniczej.

Witamy serdecznie i zapraszamy w nasze progi.