Kiermasz wielkanocny

Jak co roku w naszej szkole odbył się kiermasz dekoracji świątecznych o tematyce wielkanocnej. Przygotowany został przez wychowawców świetlicy. W okresie 06 - 28.03.2018 uczniowie, rodzice i nauczyciele mogli nabyć kartki świąteczne, wiszące kurki, stroiki, kurczaki z piórkami, pisanki ozdabiane wstążkami, cekinami, techniką decoupage oraz malowane.

Fundusze zdobyte dzięki sprzedaży prac przeznaczone zostaną na zakup materiałów, wykorzystywanych w pracy z uczniami na zajęciach świetlicowych.

Dziękujemy wszystkim, którzy dokonali zakupu na naszym kiermaszu i zachęcamy do brania udziału w kolejnych.

Kiermasz wielkanocnyKiermasz wielkanocnyKiermasz wielkanocnyKiermasz wielkanocnyKiermasz wielkanocnyKiermasz wielkanocnyKiermasz wielkanocny