Majsterkowanie w Castoramie

Jednym z realizowanych w ramach projektu "Bezpieczna i przyjazna szkoła" działań jest przeprowadzenie zajęć praktyczno-technicznych dla uczniów pt: "Zrób to sam - Majsterkowanie w Castoramie".

W dniu 25 września odbył się dla 20 osobowej grupy uczniów starszych klas SP wyjazd do Zielonej Góry. Tam, w sklepie Castorama pod czujnym okiem panów przeprowadzajacych zajęcia praktyczne, dzieci samodzielnie wykonały prawdziwe, drewniane stojaki na kuchenne kubki! Była praca, ale też i zabawa. Każdy z uczestników na zakończenie otrzymał dyplom i oczywiście swój stojak. Zajęcia podsumowano jako ciekawe i atrakcyjne a wyjazd uważamy za bardzo udany.

Majsterkowanie w CastoramieMajsterkowanie w CastoramieMajsterkowanie w CastoramieMajsterkowanie w CastoramieMajsterkowanie w CastoramieMajsterkowanie w Castoramie