Kiermasz Wielkanocny

Tradycyjnie już w naszej szkole odbył się kiermasz dekoracji świątecznych o tematyce wielkanocnej. Przygotowany został przez wychowawców świetlicy i uczniów klas I-VI SP. Wykonując zaprojektowane wcześniej prace uczniowie poznawali nowe techniki plastyczne, rozwijali swoje zainteresowania.

Na tegorocznym kiermaszu pojawiły się m.in. wiszące kurki, stroiki, zajączki na desce, pisanki z pawim piórem.

Kiermaszowe ozdoby mogą być wykorzystywane do dekoracji w naszych domach przez wiele lat.

Fundusze zdobyte dzięki sprzedaży prac przeznaczone zostaną na zakup gier i materiałów, wykorzystywanych w pracy z uczniami na zajęciach świetlicowych.

Dziękujemy wszystkim, którzy dokonali zakupu na naszym kiermaszu.

Uczniom SP: Oliwii Włosek, Julii Sokół i Wojtkowi Jakubowskiemu dziękujemy za pomoc w prowadzeniu kiermaszu.