Dzień dziecka

1 czerwca był dniem, który uczniowie przebywający w szkole spędzili inaczej niż zwykle.

Obchodziliśmy wówczas Dzień Dziecka. Uczniowie klas IV-VI wraz z opiekunami wzięli udział w imprezie "Mam Talent". Oglądaliśmy i kibicowaliśmy tym, którzy prezentowali nam swoje talenty.

Po zakończeniu części konkursowej nastąpiło głosowanie. Największą ilość głosów zdobył Dominik Bednarski, uczeń klasy V "b" otrzymując tym samym nagrodę publiczności tzn. Dyplom Laureata "Mam Talent 2016".

Dyplom Nauczycieli przewagą głosów otrzymała Zuzanna Galor, uczennica klasy VI.

Wszystkim uczestnikom konkursu niezależnie od ilości zdobytych głosów wręczono dyplomy i słodycze.

Teraz pozostaje nam czekać do przyszłego roku a już dzisiaj zachęcamy do pracy nad swoim talentem i zapraszamy do wzięcia czynnego udziału w imprezie.

Dzień dzieckaDzień dzieckaDzień dzieckaDzień dziecka