Kapelusz dla Pani Wiosny

konkurs dla uczniów kl. I – VI sp

W dniach od 16 do 27 marca 2015 r. wychowawcy świetlicy szkolnej relizowali tematykę związaną z nową porą roku i jej powitaniem- z wiosną.

Jednym z zaplanowanych w tym czasie zadań było przeprowadzenie konkursu na czarodziejską czapkę o nazwie "Kapelusz dla Pani Wiosny". W konkursie brali udział uczniowie z klas I – VI szkoły podstawowej.

Ilość i jakość przyniesionych przez dzieci prac wskazała na duże zainteresowanie i zaangażowanie.

Wychowawczynie świetlicy z pomocą dzieci wykonały na korytarzu szkolnym ekspozycję prac konkursowych.

W porozumieniu z p. Tadeuszem Wojterem, dyrektorem Trzebiechowskiego Ośrodka Kultury wystawa w całości została przeniesiona do sali TOK-u, gdzie obejrzeć ją mogli wszyscy zinteresowani.

Dnia 13 maja 2015 r. jury w składzie ; p. T. Wojter, p. E. Bielewicz, p. Anna Kamińska-Kowalewicz, p. N. Kicińska wyłoniło zwycięzców i przyznało wyróżnienia uczniom:

miejsce I:
Michał Nowicki kl. II

miejsce II:
Gracjan Hyży kl. I c
Katarzyna Petlik kl. I a

miejsce III:
Zuzanna Sielewicz kl. I b
Aleksandra Sokół kl. I a

wyrożnienie:
Hanna Marcinek kl. III a
Jakub Słoboda kl. IV b i Jakub Krystians kl. V b

Za udział w konkursie dyplom otrzymała również klasa II.

Drodzy Rodzice!

Bardzo ważnym elementem w relacjach rodzic-dziecko jest wspólnie, kreatywnie spędzany czas. Dlatego też organizatorzy konkursu dziękują Wam za pomoc dzieciom i wsparcie ich w wykonaniu pracy konkursowej.

Kapelusz dla Pani WiosnyKapelusz dla Pani WiosnyKapelusz dla Pani WiosnyKapelusz dla Pani WiosnyKapelusz dla Pani WiosnyKapelusz dla Pani WiosnyKapelusz dla Pani Wiosny