Wigilia

Od wielu lat świetlica szkolna odpowiedzialna jest za świąteczny wystrój szkoły oraz dekorację wigilijnego stołu na spotkanie opłatkowe wszystkich pracowników Zespołu Edukacyjnego oraz emerytowanych nauczycieli i pracowników obsługi. Wychowawczynie świetlicy oraz dzieci przygotowały specjalne dekoracje, w tym roku przybrały one kolory czerwieni i złota. Przepiękne, wykonane z krepy "gwiazdy betlejemskie" oraz miniaturowe szopki betlejemskie ozdobiły stoły wigilijne. Dopełnieniem dekoracji były makaronowe stojaczki z szyszkami, które wykonali uczniowie na lekcjach techniki pod czujnym okiem pani Aliny Radoch. Nasze dekoracje ozdobiły również wigilijne stoły podczas wigilii dla pracowników Urzędu Gminy w Trzebiechowie. Osoby, które miały ochotę, mogły za symboliczną "złotówkę" kupić wykonane przez uczniów ozdoby. W ten sposób udało nam się zebrać kwotę 214 zł. Pieniążki te zostaną przeznaczone na zakup materiałów do prac plastycznych wykorzystywanych na zajęciach świetlicowych.

WigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigiliaWigilia