Zasady kulturalnego spożywania posiłków

W stołówce szkolnej pojawiły się zasady, które przypominają uczniom o kulturze spożywania posiłków. Zasady te zostały sformułowane przez uczniów klasy V a na lekcji języka polskiego. Następnie p. Ania Garbacz i p. Natalia Kicińska nadały im estetyczną formę i zamieściły na ścianach stołówki szkolnej. Zasady kulturalnego zachowania przy stole od razu wzbudziły zainteresowanie uczniów. Mamy nadzieję, że będą one przestrzegane i wszystkim umilą czas spożywania posiłków.