Konkurs Caritas

Przy szkole podstawowej działa Świetlica Środowiskowa, która finansowana jest z środków GKRPA w Trzebiechowie. Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu po dwie godziny. Wychowawczynie, które opiekują się grupą dzieci i organizują ciekawe zajęcia to p. Anna Garbacz i p. Lidia Drozdowska. W listopadzie ogłoszony został przez Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej konkurs na projekt kartki świątecznej. Dzieci z naszej świetlicy wzięły udział w tym konkursie. Gdy na stronie internetowej Caritas ukazały się wyniki konkursu nasza radość nie miała końca, gdyż dwie dziewczynki z naszej świetlicy ex aequo wygrały konkurs była to: Patrycja Arendt i Monika Pilarska. Kartka Patrycji została nawet wydrukowana i rozpowszechniona w całej Diecezji. Obie laureatki obdarowane zostały słodyczami a w nagrodę otrzymały bony do wykorzystania w sieci sklepów EMPIK. Świetlica otrzymała również większą ilość kartek, które rozpowszechnione były w środowisku lokalnym.

Konkurs CaritasKonkurs Caritas