11 listopada w świetlicy

W piątek 9 XI dzieci uczestniczące w zajęciach świetlicy wraz z wychowawcami p. Anią Garbacz i p. Danusią Wojtkiewicz udały się pod pomnik żołnierzy poległych za wolność ojczyzny. W milczeniu i zadumie uczciliśmy pamięć poległycz, zapaliliśmy symboliczne znicze. Nasze wyjście pod pomnik poprzedziły przygotowania do obchodów Święta Niepodległości, dzieci pod czujnym okiem p. N. Kicińskiej wykonywały biało-czerwone kotyliony. W niedzielę w czasie gminnych obchodów Święta Niepodległości delegacje szkolne miały przypięte je do kurteczek. Pani B. Furmańska na zajęciach świetlicowych mówiła również o symbolach narodowych i tradycji obchodów tego święta, dzieci wykonywały prace plastyczne związane z symbolami narodowymi.

11 listopada w świetlicy11 listopada w świetlicy11 listopada w świetlicy11 listopada w świetlicy11 listopada w świetlicy