NAUCZYCIELOM – W DNIU ICH ŚWIĘTA

12.10.2018r uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Okolicznościowe przedstawienie przygotowali uczniowie klas 4-8 pod kierunkiem pani Izabeli Lewickiej, pani Moniki Żelazko oraz pana Przemysława Puchalskiego. Młodzi artyści piosenką, słowem i dowcipem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczycieli, ich poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

fot. Anna Garbacz