Rozpoczęcie roku szkolnego

1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2016/2017. Od pięciu już lat Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Przedszkole Publiczne i Publiczne Gimnazjum w Trzebiechowie stanowią Zespół Edukacyjny, jedność nie tylko jako jednostka oświatowa, ale jedno Grono pedagogiczne, kierujące się wspólnym dobrem młodych mieszkańców naszej Gminy, poczynając od przedszkola, aż po absolwenta gimnazjum.

Na apelu, który odbył się po mszy św. p. Dyrektor Alina Radoch powitała przybyłych gości oraz licznie zgromadzonych rodziców, szczególnie klasę I, a także wszystkich uczniów, a następnie przedstawiła nowo wybraną Zastępcę Dyrektora, p. Alicję Łukomską.

Zaproszeni goście, a wśród nich Wójt Gminy p. Izabella Staszak, Przewodnicząca Rady Gminy p. Anna Dunajska życzyli nauczycielom, pracownikom administracji i uczniom cierpliwości, zaangażowania i owocnej pracy przynoszącej jak najlepsze efekty.

Tradycyjnie uczniowie klasy I szkoły podstawowej i gimnazjum złożyli kwiaty pod pomnikiem Żołnierzy poległych na wszystkich frontach II wojny światowej.