Pogadanka Policji dla uczniów pod hasłem "Bezpieczne wakacje"

Pogadanka Policji dla uczniów pod hasłem Bezpieczne wakacje

Wakacje to czas odpoczynku i swobody. Zdarza się, że nadmiar wolnego czasu nie służy dzieciom i młodzieży. Spotkanie uczniów całego Zespołu Edukacyjnego z przedstawicielem policji – Panem Radosławem Godyniem miało formę pogadanki na temat niebezpieczeństw jakie czyhają na młodych ludzi podczas wakacji.

W trakcie spotkania pan Policjant omówił zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, sposoby bezpiecznego zachowania się przy akwenach wodnych oraz w innych miejscach, w których nasi uczniowie mogą spędzać wolny czas. Dodatkowo zwrócił uwagę na odpowiednie zachowanie w trakcie kontaktu z nieznajomymi ludźmi i obcymi zwierzętami.

Pan Radosław przedstawił nam rady, które warto zapamiętać, aby czas wakacji był super bezpieczny i wyłącznie z radosnym zakończeniem.

Przygotowani na powitanie wakacji, zaczynamy odliczanie…!!!