Mydło i pachnidło!

loga ue
Mydło i pachnidło!

Kolejne warsztaty chemiczne z wykładowcami z Torunia za nami! Tym razem uczniowie wcielili się w rolę rzemieślników - artystów wytwarzających ozdobne świeczki i mydełka. Każdy nie tyko zdobył wiedzę o tym, jak powstają takie produkty, ale mógł samodzielnie stworzyć własne, małe dzieło sztuki. Wszystkie te cudeńka uczestnicy zajęć zabrali do domu, by pokazać je najbliższym, niektórzy postanowili wykorzystać je jako małe upominki dla ukochanych mam, z okazji zbliżającego się ich święta. Ze szkoły zniknęły wszystkie stworzone produkty, pozostał za to piękny, delikatny zapach jak z profesjonalnej mydlarni, który dodatkowo umilił atmosferę tego dnia.

Mydło i pachnidło!Mydło i pachnidło!Mydło i pachnidło!Mydło i pachnidło!Mydło i pachnidło!Mydło i pachnidło!Mydło i pachnidło!Mydło i pachnidło!Mydło i pachnidło!Mydło i pachnidło!Mydło i pachnidło!Mydło i pachnidło!