"Baśnie, naturalnie!" - konkurs z języka niemieckiego

Baśnie, naturalnie! -  konkurs z języka niemieckiego

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Baśnie, naturalnie!" był dobrą okazją, by na lekcjach języka niemieckiego zachęcić uczniów do lektury "Baśni" braci Grimm i wykonania pracy konkursowej.

Z propozycji nauczyciela skorzystały Julianna Lesiuk, Julia Antecka i Weronika Wołoszyn ze szkoły podstawowej oraz Martyna Michalak z gimnazjum. Uczennice w oryginalny sposób przedstawiły "Kopciuszka", "Roszpunkę" i "Jasia i Małgosię" wykorzystując naturalne materiały: kamyczki, muszelki, listki, patyczki, szyszki itp. Napisały również krótkie streszczenia interpretowanych plastycznie utworów. Zdjęcia ich prac reprezentowały naszą szkołę w I edycji baśniowego konkursu.

Dziewczętom gratulujemy zapału i pomysłowości i życzymy sukcesu w następnych edycjach!

Baśnie, naturalnie! -  konkurs z języka niemieckiegoBaśnie, naturalnie! -  konkurs z języka niemieckiegoBaśnie, naturalnie! -  konkurs z języka niemieckiego