Wyjątkowe popołudnie

Inaczej niż zwykle rozpoczęliśmy weekend 16–tego w piątek.

W godzinach popołudniowych w naszej szkole odbył się piknik rodzinny "Mamo, tato, baw się ze mną". Impreza związana była z realizacją kolejnego działania w ramach projektu "Bezpieczna i przyjazna szkoła".

Tego dnia nawet fatalna pogoda nie popsuła nam humorów. Nasz gość, trener, p. Michał Piętosa, w oparciu o prezentację multimedialną omówił dokładnie wszystkie przyrządy naszej "Przystani Rekreacji i Sportu", pokazując jednocześnie wszelakie możliwości ich wykorzystywania. Przeprowadził pokaz ćwiczeń i wyczerpujący trening. Po zakończeniu uczestnicy pikniku udali się na zdrowy poczęstunek. W dalszej części imprezy przedstawiono zasady I pomocy, stworzono regulamin przystani i dokonano jej symbolicznego otwarcia.

Spędziliśmy ten czas aktywnie i wesoło. Najmłodsi pomaszerowali do domów z barwnymi balonikami, które otrzymali na zakończenie pikniku.

Pani Izabelli Staszak-Wójt Gminy Trzebiechów, Pani Annie Dunajskiej - Przewodniczącej Rady Gminy, Rodzicom i dzieciom ,za przybycie i udział serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy również wychowawcom klas I-III za obecność i wsparcie, paniom z obsługi za pomoc w przygotowaniu poczęstunku a wolontariuszom za zaangażowanie i pomoc w przeprowadzeniu imprezy - dziękujemy.