Wiemy co jedzą nasze dzieci

W ramach realizowanego przez naszą szkołę projektu "Bezpieczna i przyjazna szkoła" 25 września br. odbyły się spotkania rodziców z dietetyczką panią Natalią Szwedo. Zaplanowana wizyta miała na celu: zwiększenie świadomości potrzeby zdrowego odżywiania dzieci, pogłębienie umiejętności planowania zdrowych posiłków, a także ukazanie dorosłym jak stopniowo wdrażać w domu zdrowe nawyki żywieniowe.

Prelekcja pani dietetyk, wywołała ożywioną dyskusję na jakże ważny dla nas temat jakim jest zdrowie naszych dzieci, zwłaszcza w kontekście zmian wprowadzonych przez MEN w szkolnym żywieniu najmłodszych. Spotkanie to pomogło zrozumieć rodzicom potrzebę zmian wprowadzanych w szkole, niewątpliwie zwiększyło ich wiedzę i świadomość w omawianej kwestii.

Wiemy co jedzą nasze dzieciWiemy co jedzą nasze dzieciWiemy co jedzą nasze dzieci