Jedność w różnorodności!

Jedność w różnorodności!

Jeden cel – wszechstronny rozwój naszych uczniów, do którego mogą dążyć, korzystając z bogatej i różnorodnej oferty zajęć dodatkowych min.: językowych, humanistycznych, matematycznych, fizycznych, artystycznych i społecznych.

O ogromnym zainteresowaniu i zaangażowaniu dzieci i młodzieży przekonujemy się podsumowując półroczną pracę i wręczając niezliczoną ilość dyplomów, nagród i drobnych upominków. Każdy kto szuka może znaleźć coś ciekawego i atrakcyjnego dla siebie. Zapraszamy w nowym roku szkolnym 2015/16.

Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!Jedność w różnorodności!