Dla naszych nauczycieli

Jak co roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie naszej szkoły przygotowali miłą niespodziankę dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły. Na tę uroczystość uczniowie z klas IIIa i IIIb pod czujnym okiem p. D. Wojtkiewicz i p. G. Sadowskiej przygotowały wiersze dla swoich nauczycieli. Uroczystość uświetnił występ chóru szkolnego uczniów klas młodszych i starszych pod kierownictwem muzyka p. Przemysława Puchalskiego. Na koniec uroczystości wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły otrzymali bibułkowe goździki wraz z życzeniami i podziękowaniami za wysiłek włożony w pracę z dziećmi. Kwiaty – niespodzianki przygotowali starsi uczniowie ze świetlicy szkolnej pod kierownictwem p. A. Kamińskiej – Kowalewicz i p. A. Garbacz.