Akcja „Pełna miska dla schroniska”

Pełna miska dla schroniska

W listopadzie i grudniu wolontariusze SKW „Podaruj Serce” przeprowadzili zbiórkę karmy, koców, misek i najpotrzebniejszych akcesoriów dla zwierząt ze schroniska w Zielonej Górze. Uczniowie Zespołu Edukacyjnego w Trzebiechowie z zaangażowaniem odpowiedzieli na potrzeby bezdomnych czworonogów. Smutny los zwierzaków najbardziej poruszył serduszka naszych przedszkolaków i dzieci z klasy Ib, którym baaardzooo dziękujemy!:* Zebrane artykuły zostały przekazane na ręce pracowników schroniska.

Serdeczne podziękowania składamy również wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły, którzy wsparli naszą akcję.

DZIĘKUJEMY!!!

Pełna miska dla schroniskaPełna miska dla schroniskaPełna miska dla schroniskaPełna miska dla schroniska