Kupujesz pączki i… rośnie Ci serce!!!

W Tłusty Czwartek 2017 w naszej szkole znowu pączkowaliśmy!

Uczniowie i pracownicy ZE zamiast sami zajadać się pączkami, podzielili się nimi z głodnymi dziećmi w Republice Środkowoafrykańskiej.

Coroczna akcja "Wyślij pączka do Afryki" ma na celu pomoc kilkunastu projektom, które kapucyńscy misjonarze prowadzą w RFŚ oraz Czadzie. Są to między innymi dożywianie osieroconych dzieci, kopanie studni głębinowych w wioskach, w których nie ma dostępu do bieżącej wody, rozbudowa szkół oraz leczenie osób niepełnosprawnych ruchowo w klinice w Czadzie.

My dołożyliśmy swoją skromną cegiełkę równą 212 zł. i 76 gr.

Serdeczne podziękowania dla gimnazjalnych wolontariuszy, którzy pod opieką opiekunów SKW zorganizowali akcję w szkole oraz dla wszystkich osób, które wsparły naszą inicjatywę zakupując pyszne słodkie pączki.

W tym roku nikt, kto "wysłał pączka do Afryki" nie utył od pączkowych kalorii

Kupujesz pączki i… rośnie Ci serce!!!Kupujesz pączki i… rośnie Ci serce!!!Kupujesz pączki i… rośnie Ci serce!!!Kupujesz pączki i… rośnie Ci serce!!!Kupujesz pączki i… rośnie Ci serce!!!