5 grudnia – obchody MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA

Wolontariusze naszej szkoły pod czujnym okiem opiekunów SKW przygotowali i sprawnie przeprowadzili dwie duże inicjatywy w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

2 grudnia Martyna Michalak, Wiktoria Spyra i Kuba Krystians zorganizowali wielką loterię fantową, w której każdy los wygrywał. Loteria cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród uczniów i pracowników szkoły. Wzięła w niej udział sama Pani Dyrektor, jednak główna wygrana w postaci pendriv'a powędrowała do uczennicy klasy VI a – Julki Lesiuk. Gratulujemy szczęściarze.

Drugie przedsięwzięcie wolontariuszy wypadło równie wspaniale. Sprzedaż pysznych "babeczek" ozdobionych hasłami promującymi wolontariat, okazała się strzałem w dziesiątkę. Domowe smakołyki przygotowane przez wolontariuszy i ich rodziców rozeszły się wśród uczniów i pracowników szkoły niczym świeże bułeczki.

Dodatkowo, by docenić i promować jakże ważną i potrzebną pracę wolontariacką, młodzież rozpowszechniała wykonane przez wolontariuszy ulotki i foldery zachęcające do przyłączenia się do SKW.

Zebrane fundusze w kwocie 512,10 zł. na pewno zostaną przekazane na szczytny charytatywny cel. O tym jaki to będzie cel, poinformujemy Was niebawem.

Pomysł i całkowita realizacja opisanych inicjatyw to przede wszystkim ciężka i wytrwała praca naszej młodzieży. BRAWO WOLONTARIUSZE – ci duzi i ci nieco mniejsi oraz ich rodzice!!!

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasze działania.

Kochani – bez Was nie dalibyśmy rady!

Słowa szczególnej wdzięczności i uznania kierujemy również do wszystkich, którzy przekazali nam fanty oraz upiekli przepyszne słodkości.

DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO I LICZYMY NA WAS!!!

5 grudnia – obchody MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA>