ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Elementy architektoniczne pałacu oczami dzieci z klas I-III

Elementy architektoniczne pałacu oczami dzieci

Elementy architektoniczne pałacu oczami dzieci z klas I-III
Wyniki konkursu plastycznego.

W dniach od 05. 10 do 12.10. trwał konkurs plastyczny dla klas I-III, w którym najmłodsi uczniowie mogli namalować swoją szkołę. Wszystkie rysunki były wyjątkowe, dlatego wybór był trudny. Komisja w składzie: pani Anna Kamińska-Kowalewicz, Marta Markowska i Joanna Urbańska-Marcinek wyróżniły następujące prace:
I miejsce Iga Hołołub klasa I
II miejsce Amelka Kasprzyk klasa III
III Wiktoria Golla klasa IIb
Wyróżnienie Filip Hołołub klasa IIa

Prace wszystkich dzieci zostały wystawione na korytarzu szkolnym, aby każdy mógł podziwiać talenty najmłodszych. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, wszystkim zaś uczestnikom i opiekunom ich prac dziękujemy za udział.

Link - prace uczniowskie, laureaci:

Elementy architektoniczne pałacu oczami dzieciElementy architektoniczne pałacu oczami dzieciElementy architektoniczne pałacu oczami dzieciElementy architektoniczne pałacu oczami dzieci