ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Eduroomowa grywalizacja z okazji Święta Konstytucji

W tym roku w nietypowy sposób w naszej szkole uczniowie uczcili 231 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Każda klasa wystawiła swoją najlepszą drużynę, która brała udział w grywalizacji eduroomowej. Uczniowie rozwiązywali różne zadania związane z wydarzeniami z XVIII wieku, były to m.in.: krzyżówki, rebusy, wykreślanki, puzzle i inne. Ich zadanie polegało również na łamaniu szyfrów, odkodowaniu ukrytych wiadomości, poszukiwaniu wskazówek do kolejnych zadań. Poznawanie przeszłości naszego kraju poprzez zabawę to jedna z atrakcyjniejszych dla uczniów form nauki.

Wszyscy bawili się świetnie, emocji tego dnia nie brakowało, na nudę nikt tego dnia nie narzekał. W kategorii klas IV-VI zwyciężyła klasa V, tuż za nią klasa VI w kategorii VII-VIII wygrała klasa VIII b, tuż za nią była klasa VIII c.

Wszystkim gratulujemy.