ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Pasowanie

2 września w naszej szkole miała miejsce uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020. Podczas apelu uświetniającego to wydarzenie, w obecności zaproszonych gości oraz rodziców, dzieci złożyły uroczyste ślubowanie ucznia klasy pierwszej. Po ślubowaniu nastąpiło pasowanie na ucznia, po którym wszyscy stali się pełnoprawnymi członkami braci uczniowskiej Zespołu Edukacyjnego w Trzebiechowie.

Po apelu obie klasy pierwsze wraz z rodzicami i wychowawczyniami udały się pod pomnik poległych podczas II wojny św. aby zapalić znicze i oddać hołd bohaterom w osiemdziesiątą rocznicę wybuchu wojny. Następnie dzieci i ich rodzice spotkali się w salach szkolnych, gdzie na uczniów czekały upominki od Pani Wójt Izabelli Staszak.

Jesteśmy dumni z naszych pierwszaków i życzymy im samych sukcesów na ścieżce edukacji.

PasowaniePasowaniePasowaniePasowaniePasowaniePasowaniePasowaniePasowanie