ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Konferencja „RAZEM DLA NIEMIECKIEGO”

Razem dla niemieckiego

15 listopada w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbyła się konferencja dla dyrektorów szkół uczestniczących w ogólnopolskim projekcie Instytutu Goethego „DEUTSCH PLUS”. Udział w niej wzięła również dyrektor naszego Zespołu Edukacyjnego Pani Alina Radoch.

W panelach dyskusyjnych, wykładach i prezentacjach dobrych praktyk prawie stu przedstawicieli kadry kierowniczej różnego typu placówek oraz zaproszeni polscy i niemieccy eksperci, m.in. Attaché Kulturalna Ambasady Niemiec w Polsce i reprezentanci Fundacji Systemu Rozwoju Edukacji, wymieniali się informacjami, doświadczeniami i pomysłami na poszukiwanie środków i możliwości wspierania nauczania języka niemieckiego w swoich szkołach.

Goethe-Institut organizatorem ogólnopolskiej konferencji „Razem dla niemieckiego”

Deutsch Plus