ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Dyskoteki

W Szkole Podstawowej jak co roku odbywają się dyskoteki szkolne. W tym roku bawimy się w auli ZE w Trzebiechowie. Na pierwszej z okazji andrzejek było ponad 70 uczniów i uczennic, a na drugiej, której patronem był św. Walenty ponad 50 osób. Radosne spotkania przy muzyce w towarzystwie rówieśników są więc popularną formą spędzania czasu wolnego przez osoby z klas 4-8.

Podziękowania należą się nauczycielom pełniącym opiekę podczas tych pląsów. Dotychczas byli to p. dyrektor Alina Radoch, p. Jarosław Drozdowski i p. Elżbieta Zielonka, którzy dyżurowali na zabawie andrzejkowej oraz p. Małgorzacie Jóźwiak, p. Annie Kowalczyk (katechetce) i p. Joannie Urbańskiej-Marcinek sprawującym opiekę w lutym.

Szczególne wyróżnienie należy się Dominikowi Bednarskiemu, który dba o nagłośnienie i jest DJ-em (oraz wspierającym go kolegom). Swój wkład wnoszą też Zosia i Magda z kl. 7b rozdające bileciki. Następnego dnia po dyskotece można z takim bilecikiem zdobyć ciekawy drobiazg.