ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Uroczyste zakończenie konkursów przedmiotowych

Uroczyste zakończenie  konkursów przedmiotowych

Uroczyste zakończenie konkursów przedmiotowych 3 kwietnia w Auli Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa lubuskiego organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty.

Podczas uroczystości laureatom oraz ich nauczycielom Wojewoda Lubuski - Władysław Dajczak oraz Lubuski Kurator Oświaty - Ewa Rawa wręczyli zaświadczenia, listy gratulacyjne oraz nagrody. Otrzymała je również nasza uczennica Izabela Szymańska Laureatka Konkursu z Języka Niemieckiego, która z powodzeniem przeszła przez wszystkie konkursowe etapy i uzyskała najwyższy wynik w województwie.

Lubuskie Kuratorium Oświaty

Wyniki: Język Niemiecki

Uroczyste zakończenie  konkursów przedmiotowychUroczyste zakończenie  konkursów przedmiotowych